Hakkımızda

Sektördeki birikimimizi, ustalığımızı ve kazandığımız güveni 2006 yılında MGS Makina çatısı altında topladık. Kurulduğumuz tarihten itibaren , geleneksel ilkelerimizi koruyarak her zaman en ileri teknolojiyi kullanmanın gerekliliğinin farkında olarak kısa süre içinde makine parkımızı genişletip 200m2 Kapalı alanda hizmet veren, sektöründe söz sahibi firmalardan biri olduk.

Dinamik ve yenilikçi kadromuzla 2010 yılında mikro-enjeksiyon sisteminde uzmanlaştık.

10 yıldır kalite Anlayışımız ve müşterilerimizden aldığımız güç ile yarınlara sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Biz Mgs Makina ailesi olarak belirlediğimiz hizmet kalitesi ve en doğru sektör bazında yaptığımız her işin altına imzamızı atmaya devam edeceğiz.

Kalite, Güven ve Doğru hizmet kalitesi anlayışımızla beraberinde gelen müşteri portföyümüzü her zaman bir adım ileriyi taşımayı hedefleyen MGS Makine şimdi var olduğu gibi yarınlarımız da da her zaman ilke edindiği kuralları kendi bünyesinde en iyi şekilde uygulamaya devam edecektir.

Biz kim miyiz?

Mgs Makina ailesi bugunde ismini yaptığı her işte söz ettiren bir grup ilkeler ve ticari kalite politikasını en iyi uygulayan işinde tam sonuç hedefleyerek çalışmalarda bulunan bir firmayız bugün olduğumuz gibi yarında varız.